Educat Bilim Kampları

Shape Image One

Educat Bilim Kampları etkinliklerinde çocuklara unutamayacakları bilimsel deneyimler sunan bilim kampları düzenlemekteyiz. Doğayı bir laboratuar olarak kullandığımız Educat Bilim kamplarında yaparak yaşayarak, gözlemleyerek ve deneyerek gerçekleştirilen öğrenme etkinlikleri ile çocuklarımıza gerçek yaşam deneyimleri sunuyoruz. Tüm etkinlikler Niğde’nin Çamardı ilçesinde bulunan Emli Vadisinde gerçekleştirilecektir.

Educat Anne-Çocuk Bilim kampları: 5 yaş’tan itibaren çocukları ile annelerinin birlikte doğada bilimsel etkinlikler, doğada drama, doğada akıl, zaka oyunları ve doğa bilinci kazandırmaya yönelik temel kamp etkinliklerini (çadır kurma, kamp düzeni oluşturma, basit hava olayları ve kamp yaşamı, ışıksız gece yürüyüşü, dere yataklarında taş inceleme, balık inceleme, ateş yakma vb.) kapsamaktadır.

Educat Aile Çocuk Bilim kampları: 5 yaş’tan itibaren çocukları ile anne, baba veya her ikisi ile birlikte doğada bilimsel etkinlikler, doğada drama, doğada akıl, zaka oyunları ve doğa bilinci kazandırmaya yönelik temel kamp etkinlikleri (çadır kurma, kamp düzeni oluşturma, basit hava olayları ve kamp yaşamı, ışıksız gece yürüyüşü, dere yataklarında taş inceleme, balık inceleme, ateş yakma vb.) kapsamaktadır.